cert_inetcert_dqs
Aktualności
2020-02-11

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych Klientów, oferujemy Państwu możliwość płacenia za nasze usługi bezgotówkowo. Za pomocą terminalu dostępnego w naszym biurze zapłacą Państwo kartą płatniczą, kodem BLIK lub telefonem.

Dzięki temu nie trzeba już pamiętać o wizytach w bankomacie, ani o zabezpieczaniu gotówki w drodze do nas.

Wierzymy, że to rozwiązanie jeszcze bardziej ułatwi naszą współpracę.

2018-05-25

Szanowni Państwo,

Mając na względzie ochronę i bezpieczeństwo Państwa danych osobowych oraz ze względu na fakt, że w dniu 25 maja 2018 r. weszły w życie przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679, dostosowaliśmy zasady przetwarzania Państwa danych osobowych do nowych regulacji prawnych w związku z czym informujemy:

ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH

Informujemy, iż administratorem danych osobowych jest FORMPLAST Mariusz Jędrzejczyk, z siedzibą w Oświęcimiu przy ul. M.M. Kolbego 13 B.

Więcej…
2014-05-26

Pragniemy poinformować Państwa, że rozszerzyliśmy naszą ofertę o możliwość cynkowania detali wielkogabarytowych o wymiarach maksymalnych:

2500mm x 2500mm x 300mm

Zachęcamy Państwa do korzystania z naszych usług.

Dotacje UE

Małopolski Regionalny Program Operacyjny na lata 2007-2013

II Oś priorytetowa "Gospodarka regionalnej szansy",
Działanie 2.1 "Rozwój i podniesienie konkurencyjności przedsiębiorstw",
Schemat A "Bezpośrednie wsparcie inwestycji w MŚP"

Firma FORMPLAST otrzymała dofinansowanie na realizacje projektu pt. „Wzrost konkurencyjności firmy FORMPLAST poprzez zakup automatycznej linii do cynkowania galwanicznego detali wielkogabarytowych”.

Niniejszy projekt dotyczy inwestycji obejmującej zakup środków trwałych związanych z rozbudową Firmy, która umożliwiła wprowadzenie do naszej oferty nowych usług z zakresu cynkowania galwanicznego detali wielkogabarytowych.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013

logo ue

www.fundusze.malopolska.pl www.mrr.gov.pl